Fotky z Gawaina

Na hrách zřídka někdo fotí, přesto tak vznikají zajímavé pohledy. Máte-li kdo nějaké fotky, které nemám, půjčte mi je, prosím, na oskenování.
Obrázky zde publikované budou nekvalitní a malé výřezy z fotek. Jde jen o to, abyste si udělali představu o tom, jak to u nás při hrách vypadá. Pokud projevíte eminentní zájem, mohu původní fotografie poslat ve formátu .jpg (kolem 350 kB jedna). Nyní ale je relativní nouze o místo na disku, proto jen zmenšeniny.
Fotky pocházejí z různých her. Řazeny jsou podle data publikování (nově naskenované jsou nahoře), potom podle stáří.
Zde jsou všechny fotky (kromě těch na stránce Lidé). Kdyby to nešlo stáhnout, tytéž obrázky jsou všechny ještě na stránkách akcí: 1, 2, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 2. hostina, ostatní.

Černý Petr proti bílému Erwinovi Skupina černých jde do akce Černo-bílí Šatrhajové byli postrachem všech Že ale Riki krásně šermuje...   Souboj s létavci A kouzelnice se smějeCo všechno lze potkat na Pláních... Tajpan vzal do ruky zbraň! Běžný rituálek Maličké temňoučké vězeníčko Zloděj v akci Gendrim patrně sesílá normana Pro nezasvěcené: to vepředu je mantikoraLopo (vpravo) je rychlý zaklínač Temný mág na létající příšeřeMarvin se převléká za hospodskou. Přinejmenším. Večerní final fichtBoje občas připomínají taneční šou Tanvaldský jednorožec Křeček v roli asi kostlivce Tyto objekty jezdí do Tanvaldu na Gawainy 8-()Nemáte někdo štafle?


Boj s mrazivým baziliškem Útok slovanských barbarů. Foto Main. Válečník Conan se málem trefil Kněžka Luna na hradbách své citadelyVlevo Yuhů, vpravo dračí ocasProjížďka na karavanním velbloudovi Ukázkový nápřahLéčitelský kruhKouzelníci mají seminář Šlechtic zloděj natahuje kušiTotální obležení čehosiBoj v bráně, Seveřan a unavený Erwin Seveřan a Kačenka trénujíMartinas proti Panterovi v aréněKrálovský trůn na Černé Baště Hlavička ve svých oblíbených barváchLeto spouští znameníLopo v ryzí podoběTrénink organizátorů.První družina Prvního Gawaina při třetím spaní.Jakub coby kouzelník Mrakoplaš. Dračí dechVpravo dole je válečník zasažený dračím dechem. Organizátoři vychutnávají poslední chvíle volna.Strážce jeskyně vyšel před hradby. Adam představuje příšeru.Leto versus Petr a Jirka Válečník Jan, kouzelník Pišin a druidka EvelínaRytíři Černé Bašty Temný kouzelník představovaný Gézou. Ajši coby královna TuanaArcidruid radí tanvaldské družině. Stráž na dračí skále.Vláďa se brání loupežníkovi.Vajíčko coby skřetí šaman Družina skřetů před koncem tažení.Souboj ze 6. Gawaina Vláďa dobíjí ležícího RobinaSouboj Robina s LopemSouboj Dany s Hlavičkou Arcidruid Lucias z Quercu Válečník Leto střílejícíPišin, druid Králíček a koouzelník Raves Luciasova družina podniká výpad z obležené pevnosti.Kancléř Bělobrk Válečník MartinasJeden z bojů na cestě k trpaslíku Brofovi. Paladin Kris prochází kolem BaziliškaEvald, Marvin a jatečný skřet (Kungfín)Takto umírá nekromant Nekron Válečník Evald před odletem na měsíc. Kyj patří obru Drtikolovi.Kouzelnice Gendrim a obr Drtikol s kyjem, který se jmenuje Párátko.Nekromantka proti nekromantovi Danwin bude stříletObří netopýr Kouzelník Yuhů při uspávání se. Kouzelník Paul a OgionHlavička na svém Gawainovi v nezvyklých barvách.Černý drak Martinas a Petr bojují s Černým drakemMarvin, Lopo a Martinas. Kouzelník Paul a jeho družinaConan bojuje s Černým drakem Moudrá postava uprostřed rybníkaVálečník Marvin útočí na neidentifikovatelnou nohu

 


Gawain, fantasy hra naživo: www.gawain.pc-slany.cz
Na hlavní stránku - Píše Yuhů - Mail: dusan@pc-slany.cz
Smrt vtipným skřetům!