Co je nového

Aneb jak se vyvíjí tato stránka. Mladší změny jsou nahoře. Neupozorňuji na prkotiny a na změny stránky Připravované akce. Zkuste se podívat na Aktuality. Pro aktuální zobrazení doporučuji refresh (klávesa F5 nebo pravoklik + obnovit).

2003 Stránky nestíhám aktualizovat

3. srpna Přidán popis 2. Dačického Gawaina, ale je to jenom popis bez hodnocení, protože jsem to prostě nedopsal.

30. května Stránky jsem trochu překopával a ještě je překopu. Omluvte případné problémy. Zkuste obnovovat stránky, ze kterých vedou nefunkční odkazy.

21. března  Králíčkovo korekční okénko bojuje proti Yuhůově ješitnosti a proti všem hovadinám, ať už je napsal kdokoliv.

27. ledna    Přidal jsem dvaadvacet fotek.

2. prosince   Zaktualizoval jsem aktuality. Píšu trochu o FAS.

1. listopadu  Zaktualizoval jsem aktuality. Změnil jsem adresy některých stránek, tak kdyžtak obnovte stránku, ze které nejde odkaz.

25. října   Pokouším se založit adresář kontaktů na lidi, kteří chtějí být zváni na Gawainy. Ale nefunguje mi. Na žádost jsem přidal zaheslovaná pravidla druida.

4. října   Odehráli jsme 22. Gawaina, totiž Vlčí doupě. Předtím jsme byli na Šatrhu, o kterém by něco mohl napsat Králíček. Ten mimochodem také připravuje "Králíčkovo korekční okénko", které by mělo být součástí těchto stránek. Zaktualizoval jsem Aktuality.

9. září   Napsal jsem o motivech hraní Gawaina, což je vlastně polemika na téma "je Gawain hra na středověk?"

30. srpna   Odehrál se 2. Svět Pravdy Krále Miroslava.
Zaktualizoval jsem Aktuality a seznam našeho týmu. Publikuji můj názor na délky mečů na různých hrách.

12. června   Stáhnul jsem ze Šatrhajské stránky reakce na Trojzubec a publikuji kopie, abych to nemusel nějak složitě odkazovat. Svoje hodnocení jsem stále ještě nenapsal.

31. května   Zavedl jsem stránku Aktualit, kam budu psát to, co se zrovna děje a na co zrovna myslím.
Proběhla BAruška, ale nebylo to nic moc. Takže hodnocení snad ani nebudu psát.
Pravda bude, viz Připravované akce.
Koncept pravidel pro šermíře. Jsou ve Wordu 95, kryté stejným heslem jako válečník. Je to jen polotovar, pište nápady.

22. května   Yuhůova domovská stránka má novou adresu: http://dusan.pc-slany.cz Už jste četli třeba o kouzelnickém kocourovi Ajčim? 

21. května  Potřebujeme opravdu Nová povolání? Dají se hrát jedy?

18. května   Účastníci minulých Gawainů v tabulkách vyexportovaných z databáze. Jsou v tom mnohé chyby, tak mě na ně upozorněte.

17. května   Poněkud opožděně publikuji Pojednání o magii a Scénář 14. Gawaina o zemi Zero. Ani jedno se nedá moc číst, tak snad jen pro zajímavost.

10. května   Proběhl Trojzubec, je zanesen v minulých akcích. Časem napíšu něco o průběhu hry, rozpravu nad pravidly a poučení z krizového vývoje.

3. května   Pozvánka na Trojzubec s mapkou, definitivní pravidla Trojzubce.

28. dubna   Přidal jsem něco pro Taipana, on ví co, i heslo, je to to delší.

27. dubna   Pravidla Trojzubce

25. dubna   Pár starých leč nově naskenovaných fotek z 15., 16. a 18. Gawaina, 2. hostina, totéž na stránce fotek.

20. dubna   Napsal jsem Hodnocení Lakárie, která proběhla tento víkend.

12. dubna 1999    Proběhl 19. Gawain, je zmíněn v minulých akcích. K dispozici je jeho scénář a legendy "Dopis z Říše".

7. dubna 1999    Trochu jsem změnil formátování stránek použiv "css styly". Takže je možné, že se něco podělá. Kdyžtak, prosím, dejte vědět.

14. března 1999    Proběhl 18. Gawain, je zanesen v minulých akcích, zde jsou legendy a scénář. Mírně předělaná stránka o lidech.

22. února 1999 Nové hudební pozadí, rozmarná houslová skladba Tirgondir (šlape jenom v Exploreru (a jenom na některých zvukovkách :-( ). Drobné upřesnění 18. Gawaina na pozvánce.

26. ledna 1999    Přibyl odkaz na mojí osobní stránku http://dusan.pc-slany.cz , která ale není vůbec o Gawainovi. Dá se na ní přejít také kliknutím na slovo "Yuhů" v zápatí stránek.

11. ledna 1999     Mírně přepsaná Základní pravidla (bez výraznějších změn oproti minulé verzi) by měla platit v roce 1999. Totéž ve formátu .doc 95.
Napsána část legendy pro 19. Gawaina "Dopis z Říše". Přepsal jsem starou báseň Žalozpěv za Irgalem. Mírně změněn nástin kouzelníka, Marvine. Přibyly stránky Jak nám pomoci, Mám vydat pravidla?, Spřátelená společenstva a alternativní umístění již publikovaných fotek podle akcí vzniku: 1, 2, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, ostatní. Pro zasvěcenější jsou zde aktuální pravidla pro povolání krytá hesly (i s kartami postav, bestiářem a knihou hyperkouzel).

Změny v roce 1998


Gawain, fantasy hra naživo: www.gawain.pc-slany.cz
Na hlavní stránku - Píše Yuhů - Mail: dusan@pc-slany.cz
Smrt vtipným skřetům!