18. Gawain

12. - 14. března 1999, Bilichov

Nedokončené legendy

Kdo a kam přijet, mapa, přesnější navigace, harmonogram, co s sebou, poslední kontakt. Málokteré tažení provázely takové zmatky a taková nepřipravenost...

Kdo může přijet

Jako hráči budou vystupovat ti, kdo se do této doby stačili přihlásit. Pokud jste se nepřihlásili, nejezděte. Výjimkou jsou samozřejmě slaňáci a ti, kdo mají alespoň nějaké zkušenosti a budou chtít organizovat. .

Družiny budou asi 4, nevím jistě. I to je až dost. V družině vás může být i méně, doplníte se na místě z lichých hráčů. Takoví tam budou nejméně dva, pokud vím.

Zpráva pro ?kladeňáky?, tj. Lambra, Seveřan a spol.: Nevím, zda vás někdo zval, ale jste-li už domluveni, tak přijeďte. Na 70% si zahrajete. A možná jste ti, s nimiž si mailuji, mám v tom zmatek.

Jestli někdo přijede bez ohlášení, tak jen jako organizátor.

Kam?

Bilichov je malá vesnice na půli cesty ze Slaného do Loun, ale trochu na západ. Máme tam malou věc se střechou, ale jen pro velmi málo lidí, takže si rozhodně vezměte stany. Sraz v pátek večer na místě, nejlépe před začátkem seminářů, to bude kolem sedmé. Dopravte se, jak umíte, máte na výběr .

A kam přesně

Ta chata je nad vsí Bilichov západním směrem, relativně na kopci, mezi jinými chatami. Zatím jsem tam vždycky zabloudil. Takže postupně, pěšky či autem, to je jedno: Jdete-li od Hořešovic, první rozcestí v Bilichově je zajímavé tím, že je u křížku. Tam je nutno zahnout doleva, to jest odbočit z hlavní. A pak hned na prvním rozcestí doprava, do kopce. Až budete mít po levé ruce malou uzavřenou louku, tak ta chata je jedna z těch vpravo, totiž ta nejvýše položená, rohová.

Kdyžtak krizový sraz v noci v Bilichově v hospodě.

Harmonogram

Pátek sjezd, semináře. Upozorňuji hráče, že jejich přítomnost v pátek je nutná, pro prvohráče bezpodmínečně, budou přijímáni do cechů. V sobotu rychlé dokončení seminářů (válečníci) a hra. Přesuneme se do lesa a během dne se nebudeme vracet, to znamená jídlo do vaku s sebou. V neděli final ficht po družinách a rozjezd ve 12 hodin.

Zápletka

Království je opět v krizi. Kdo za to může tentokrát? Bezejmené zlo, nebo magická příšera? Zatím to jenom tušíme. Ale zdatní dobrodruzi budou potřeba určitě. Snad ještě stihnu napsat legendy.

Co s sebou

Zbraně, stan, spacák, kostýmy, jídlo atd. Organizační poplatek pro hráče bude 20 až 40 korun. Případný dar tvůrcům hry bude náležitě oceněn. Máte-li stará pravidla, vezměte si je, příliš se nezměnila. Dostanete tabulky s novými hodnotami, které se také příliš neliší. 

Poslední kontakt

Mail už si nejspíše nevyberu, pruda. Dá se mi volat v úterý a ve středu k večeru na kolej do Liberce 048 / 535 58 51, chtějte Yuhůa nebo Dušana, znají mě tam pod různými jmény. Ale lepší je to ve čtvrtek večer (kolem 10 hodiny) domů na 0314 / 52 34 84. Volejte jen je-li to opravdu nezbytně nutné.

Milí organizátoři

Popis tažení se pokusím napsat, aby se všechno zvládalo. Příšery si rozdělíme na místě. Vezměte si své příšerné meče a pár temných kostýmů. Přijeďte v co největším počtu. Těším se. [Akce/Detaily/patka.htm]